Järveveere Puhkekeskus

Catering Lõuna-Eestis Viljandimaal

Seni oleme toitlustanud Järveveere Puhkekeskuses üle 10 aasta kokku sadu erinevaid üritusi ning nüüd tuleme ka majast välja, et pakkuda maitsvaid roogasid teile olulistel sündmustel teie poolt valitud kohas. Peamiselt pakume cateringi Lõuna-Eestis Viljandimaal, Viljandis ja selle lähiümbruses. Hea pakkumise korral oleme valmis ka kaugemale Teie üritusele cateringi teenust pakkuma.

Järveveere Puhkekeskus pakub cateringi suvepäevadeks, seminarideks, koolitusteks ning ka pulmadeks, sünnipäevadeks ning muudeks olulisteks tähtpäevadeks.

Puhkekeskus asub Lõuna-Eestis otse Võrtsjärve kaldal ning pakume kohalikust toorainest valmistatud roogasid – näiteks angerjasuppi, kalasuppi, kalasalatit, suupisteid, suitsutatud angerjat, suitsulatikat, marineeritud angerjat. Kõik kohalikust kalast ja koostöös kohalike kaluritega.

Muidugi pakume ka tavapäraseid lihatoite ning hea meelega koostame ka erimenüü seiklushimulisematele toiduhuvilistele. Arvestame menüü koostamisel lisaks meie enda asukohale ka hooajalisust toorainele, osalejate arvu, toimumiskohta ning teeme cateringi pakkumise vastavalt sündmuse formaadile.

Cateringi menüü ning joogimenüü pakkumised koostame iga kliendiga personaalselt. Kliendi heaolu huvides pakume cateringi vaid pikemalt ettetellimisel.

Meil on olemas kogu vajaminev inventar vastavalt sündmuse formaadile. Lisaks lauanõude ning klaaside-pokaalide rendile on pakkuda ka toolide-laudade renti, valgete laudlinade ning toolikatete renti, et vajadusel teie sündmus veelgi pidulikumaks muuta.  Olemas on ka laudade dekoratsioonid, jahedamate lokatsioonide hubaseks muutmiseks gaasisoojendid.

Toome, viime ja hoolitseme selle eest, et saaksite muretult oma sündmusi nautida.

Catering üritusele  Kokteilibaar Lauanõude rent