Järveveere Puhkekeskuses

Jõulupidu ja talvepäevad

Järveveere puhkekeskus on ideaalne koht, kus korraldada firma jõulupidu, ettevõtte talvepäevad või mõni muu tore asutuse meeskonnaüritus. Miks mitte korraldada ka sünnipäev või mõni muu tore sündmus talvel just meie juures. Meie puhkekeskus asub Lõuna-Eestis otse Võrtsjärve kaldal, Tallinnast 170km kaugusel ja Tartust 50km kaugusel.

Talvehooajal pakume majutuskohti ning peosaali kuni 60-le inimesele ning toitlustust pakume oma köögist. Lisaks tavapärastele toitudele pakume ka Võrtsjärvest püütud kalast tehtud roogi.

Et jõulupeol ja talvepäevadel igav ei hakkaks pakume mitmeid erinevaid lisategevusi, millega päeva sisustada ning aitame ka jõulupeo korraldusega. Õhtuid aitab sisustada lõõgastav Mini-Spa kolme erineva saunaga, lisaks mõne sammu kaugusel asuvale järvele on võimalus kasutada ka õues välibasseini, mullivanni ja kümblustünni. Talvel saab ka pärast kuuma sauna ennast jääaugus karastada!

Aitame leida ka koostööpartnereid meeldejääva ürituse korraldamiseks.

Kui leiad, et meie koht võiks sobida ka Sinu ettevõtte jõulupeo, talvepäevade või muu vahva meeskonnaürituse korralduseks siis küsi julgelt hinnapakkumist!