Toitlustus Lõuna-Eestis

Järveveere Puhkekeskus

Järveveere Puhkekeskus pakub toitlustust Teie suvepäevadeks, seminarideks ja koolitusteks ning katab ka piduliku peolaua pulmadeks, sünnipäevadeks ja muudeks olulisteks tähtpäevadeks.

Puhkekeskus asub Lõuna-Eestis Võrtsjärve kaldal ning pakume kohalikust toorainest valmistatud roogasid – näiteks angerjasuppi, kalasuppi, kalasalatit, suupisteid, suitsutatud angerjat, suitsulatikat, marineeritud angerjat. Kõik kohalikust kalast ja koostöös kohalike kaluritega.

Muidugi pakume ka tavapäraseid lihatoite ning hea meelega koostame ka erimenüü seiklushimulisematele toiduhuvilistele. Arvestame menüü koostamisel lisaks meie enda asukohale ka hooajalisust toorainele, osalejate arvu ning teeme toitlustuse pakkumise vastavalt sündmuse formaadile.

Meil on olemas kogu vajaminev inventar vastavalt üritusele. Lisaks lauanõudele ning klaasidele-pokaalidele on pakkuda ka valgete laudlinade ning toolikatete renti, et vajadusel teie sündmus veelgi pidulikumaks muuta.  Olemas on ka laudade dekoratsioonid, jahedamate lokatsioonide hubaseks muutmiseks on võimalik rentida gaasisoojendid.

Kohapeal on ka varustuses baar ning lisaks rikkalikule veinivalikule on võimalus tellida ka jooke, mida parasjagu ei ole joogikaardil.

Menüüd ja pakkumised koostame iga kliendiga personaalselt. Kliendi heaolu huvides pakume toitlustust vaid ettetellimisel.

Catering üritusele  Kokteilibaar Lauanõude rent